Quest Hunt to Escape Room zlokalizowany w Warszawie, który jest idealnym sposobem na kreatywne spędzanie wolnego czasu.

  0
  881

  Quest Hunt to Escape Room zlokalizowany w Warszawie, który jest idealnym sposobem na kreatywne spędzanie wolnego czasu. Mogą go odwiedzać zarówno dzieci, jak i dorośli, ponieważ zróżnicowany poziom trudności pozwoli każdemu na udaną zabawę.

  Obsługujemy także grupy zorganizowane, takie jak wycieczki szkolne do 20 osób. Gra polega na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia. Jak to zrobić? Wystarczy razem ze swoją drużyną rozwiązać wszystkie czekające w pokoju zagadki. Bardzo ważna jest więc umiejętność pracy w zespole i spostrzegawczość.

  To te dwie cechy pozwolą na zauważenie wszystkich wskazówek pozostawionych przez pracowników, które doprowadzą grupę do wyjścia. Na dotarcie do celu gracze mają 60 minut, w trakcie których będą musieli współpracować i wykazać się przeróżnymi umiejętnościami i wiedzą. Pokój zagadek to świetne miejsce także na organizację imprezy okolicznościowej, np. urodzin.

  Escape Room – zabawa, która pobudza kreatywne myślenie

  Pokój zagadek Quest Hunt w Warszawie zachęca każdego do skorzystania ze swojej oferty. Uczestnicy zabawy mogą wybrać jeden z trzech pokoi. Scenariusz „Świat to za mało” wymaga od graczy wcielenia się w role agentów, których zadaniem jest powstrzymanie złego doktora YES. „Odyseja kosmiczna” zabierze uczestników w odległą podróż. https://prowadzenislowami.pl/

  Aby bezpiecznie wrócić na Ziemię, należy uratować się przed nieszczęśliwym wypadkiem i naprawić statek. „W pogoni za białym królikiem”- to właśnie pogoń za rozwiązaniem zagadek, w którą należy się udać, aby wydostać się z magicznego świata. Każde pomieszczenie wyróżnia się innym poziomem trudności i aranżacją wnętrza.

  Jeśli jednak zdecydujesz się na wizytę z dziećmi, pamiętaj, że osobom poniżej 12 roku życia musi towarzyszyć ktoś dorosły. Nasze usługi dedykowane są całym drużynom, dlatego, zanim zarezerwujesz termin, pamiętaj o znalezieniu sobie kompanów, ponieważ przygotowanych przez nas zagadek nie da się rozwiązać samodzielnie.

    Co podarować Żonie na prezent?

  Escape Room to świetna zabawa dla całej rodziny. Jeśli poszukujesz oryginalnego, pobudzającego myślenie sposobu na wyeliminowanie nudy, zapoznaj się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi Quest Hunt.