Quest Hunt to Escape Room zlokalizowany w Warszawie, który jest idealnym sposobem na kreatywne spędzanie wolnego czasu.

  0
  753

  Quest Hunt to Escape Room zlokalizowany w Warszawie, który jest idealnym sposobem na kreatywne spędzanie wolnego czasu. Mogą go odwiedzać zarówno dzieci, jak i dorośli, ponieważ zróżnicowany poziom trudności pozwoli każdemu na udaną zabawę.

  Obsługujemy także grupy zorganizowane, takie jak wycieczki szkolne do 20 osób. Gra polega na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia. Jak to zrobić? Wystarczy razem ze swoją drużyną rozwiązać wszystkie czekające w pokoju zagadki. Bardzo ważna jest więc umiejętność pracy w zespole i spostrzegawczość.

  To te dwie cechy pozwolą na zauważenie wszystkich wskazówek pozostawionych przez pracowników, które doprowadzą grupę do wyjścia. Na dotarcie do celu gracze mają 60 minut, w trakcie których będą musieli współpracować i wykazać się przeróżnymi umiejętnościami i wiedzą. Pokój zagadek to świetne miejsce także na organizację imprezy okolicznościowej, np. urodzin.

  Escape Room – zabawa, która pobudza kreatywne myślenie

  Pokój zagadek Quest Hunt w Warszawie zachęca każdego do skorzystania ze swojej oferty. Uczestnicy zabawy mogą wybrać jeden z trzech pokoi. Scenariusz „Świat to za mało” wymaga od graczy wcielenia się w role agentów, których zadaniem jest powstrzymanie złego doktora YES. „Odyseja kosmiczna” zabierze uczestników w odległą podróż. https://prowadzenislowami.pl/

  Aby bezpiecznie wrócić na Ziemię, należy uratować się przed nieszczęśliwym wypadkiem i naprawić statek. „W pogoni za białym królikiem”- to właśnie pogoń za rozwiązaniem zagadek, w którą należy się udać, aby wydostać się z magicznego świata. Każde pomieszczenie wyróżnia się innym poziomem trudności i aranżacją wnętrza.

  Jeśli jednak zdecydujesz się na wizytę z dziećmi, pamiętaj, że osobom poniżej 12 roku życia musi towarzyszyć ktoś dorosły. Nasze usługi dedykowane są całym drużynom, dlatego, zanim zarezerwujesz termin, pamiętaj o znalezieniu sobie kompanów, ponieważ przygotowanych przez nas zagadek nie da się rozwiązać samodzielnie.

    Po co ciało pozytywność jest tak ważna podczas korzystania z usług SPA?

  Escape Room to świetna zabawa dla całej rodziny. Jeśli poszukujesz oryginalnego, pobudzającego myślenie sposobu na wyeliminowanie nudy, zapoznaj się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi Quest Hunt.